A A A
Ta strona używa plików cookies. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Dowiedz się więcej.
 

Katalog zasobów Szkoła podstawowa kl. 4-6 Zajęcia techniczne

Uruchom Pobierz zasób

Techniczne manewry - program zajęć technicznych


Prezentowany program nauczania zajęć technicznych jest nastawiony na stosowanie metod pracy aktywizujących aktywność uczniów. Program uwzględnia tzw. umiejętności ponadprzedmiotowe, mające zapewnić dobre funkcjonowanie ucznia we współczesnym świecie.

Program pozwala planować pracę z zespołami klasowymi o zróżnicowanych zdolnościach percepcyjnych. Dostosowany jest do wspomagania ucznia z zaległościami, do pracy z uczniem przeciętnym oraz do pracy z uczniem o zwiększonych możliwościach, czyli tzw. uczniem zdolnym.

Prezentowany program wymaga stosowania tablicy multimedialnej wraz z rzutnikiem i komputerem podłączonym do Internetu (choć nie jest to konieczne na wszystkich lekcjach – jest możliwość wykorzystywania materiałów off-line). Prezentowany program zakłada stosowanie aplikacji informatycznych jako pomocy dydaktycznych dla ucznia o różnym stopniu możliwości podczas jego pracy w szkole na lekcji i w domu.


  Liczba wyświetleń: 19109
  Liczba pobrań: 759
  Dodano: 2014-02-04
tarr000002 (106656)